filmo “Lietuvos šokio kūrėjų portretai” peržiūra ir diskusija

Lapkričio 20 d. | antradienis

Skalvijos kino teatras

Pradžia 18:30 val. | numatoma trukmė 90 min.

Įėjimas laisvas

Lietuvos šokio informacijos centras kartu su Šokio tyrinėjimo platforma „Bitės“ kviečia į ypatingą šokio filmų vakarą. Žiūrovams bus pristatyti keturių Lietuvos šiuolaikinio šokio kūrėjų kino portretai, keturios skirtingos istorijos. Filmų herojai sąžiningai prabils apie save, šiuolaikinio šokio kelius Lietuvoje ir tai, kas dažnai lieka nematoma žiūrovo akiai. Atviri pokalbiai, unikali archyvinė šokio medžiaga, kūrybinis procesas čia ir dabar!

 

Lietuvos šokio kūrėjų portretai – projektas, inicijuotas ir vykdomas Lietuvos šokio informacijos centro. Kiekvienais metais projekto metu kuriamos dokumentinės apybraižos, pristatančios Lietuvos šiuolaikinio šokio kūrėjų ir atlikėjų asmenybes, jų vykdomą kūrybinę veiklą skirtingais etapais.

 

 

Renginio programa: Trumpametražių dokumentinių filmų apie Lietuvos šiuolaikinio šokio kūrėjus pristatymas ir diskusija su filmų herojais bei kūrybine grupe.
Filmų herojai: Agnija Šeiko, Goda Laurinavičiūtė, Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius (Vilniaus miesto šokio teatras „Low Air“).